SelectStar

tel.:
794 335 717

Strony internetowe Łódź

Zespół Select Star tworzy strony internetowe na terenie całego kraju, lecz siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi. Nie przeszkadza to jednak przy tworzeniu stron dla mieszkańców innych rejonów polski. Dzięki kontaktowi elektronicznemu i telefonicznemu, strony internetowe często powstają szybciej niż poprzez zbieranie informacji przy kontakcie osobistym.

Lecz w związku z tym iż nasze biuro mieści się w Łodzi, zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem stron internetowych Łódź do naszego biura. Wykonaliśmy już dziesiątki stron internetowych dla mieszkańców Łodzi i okolic, wszystkie na najwyższym poziomie. Oprócz strony internetowe Łódź oferujemy także pozycjonowanie Łódź i wszystko co związane z obecnością Państwa firmy w internecie.

Czas realizacji projektu strony internetowej Łódź to w zależności od złożoności projektu od tygodnia do około miesiąca. Nasza oferta strony www Łódź skierowana jest także do osób, które posiadają już swoją stronę w internecie, lecz chcieliby ją unowocześnić, bądź rozbudować o nowe funkcjonalności. Nasz zespół zajmuje się także taką działalnością.

A więc raz jeszcze polecamy gorąco naszą usługę strony internetowe Łódź.

Zobacz co ciekawego robiliśmy dla naszych klientów

Klienci o naszej pracy

Projekt wielofunkcyjnego multimedialnego portalu informacyjnego to nie to samo co prosty landing page dla firmy. Do tego dochodzi ciągłe udoskonalanie witryny i dodawanie funkcjonalności. Nie jest to jednak wyzwanie dla projektantów i developerów SelectStar. Już od ponad trzech lat nasza współpraca przebiega wyśmienicie.
Emiliano Ramos, Managing Director, Emerging Europe Ltd, UK
PS Dałam połowie mojej konkurencji namiar na Was - ale proszę nie róbcie im ładniejszej strony niż moja :))))
Pani Ania
Ok dzięki. Pisałem już, że jesteście najlepsi? No to pisze:-)
Pan Łukasz
Naprawdę jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia i tempa pracy! Gratuluję! Nie zawiodłam się po raz wtóry ;-)))
Pani Beata
No naprawdę jestem pod wrażeniem! Cieszę się że na Państwa trafiłem Strona dokładnie taka jaką chciałem!
Pan Krzysztof
Już widzę, ze jest bardzo dobrze, i jak mówiłem — wykonaliście kawał bardzo dobrej roboty!!! Wierzyłem w Was i nie zawiedliście mnie, baaardzo Wam za to dziękuje!
Pan Andrzej